دریچه چدنی منهول-اتصالات چدنی

دریچه چدنی فرد آب ( منهول ، کامپوزیتی ، گریل یا آبرو )
گروه تولیدی شیرآلات و اتصالات صنعتی نمونه فرد آب در زمینه تولید و عرضه کننده انواع دریچه های چدنی منهول و دریچه های چدنی داکتیل که تشکیل شده اند از مرغوبترین مواد اولیه در سایز‌های مختلف در ابعاد و اندازه ها و وزن های متعدد فعالیت می نماید.در حال حاضر نسل دریچه های چدنی منهول نظیر دریچه فاضلاب ، دریچه گاز، کنتور آب ،دریچه چدن بتن و دریچه مخابرات قابل بهره برداری و ارائه می باشدند.
لطفا پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات ، خدمات و تجهیزات لوله , شیر آلات , اتصالات , فلنج ها, پیچ و مهره , استاد بولت ,واشر و ..... با مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید :
33913399 021
33901228 021
36611910 021
36056647 021
9121453349 0
9121345942 0
www.fardabco.ir
com.شیرسوزنی.www
com.شیرپروانه-ای.www
com.شیرآلات-چدنی.www
com.شیرزبانه-لاستیکی.www
com.دریچه-منهول.www
www.fardab.ir

دریچه چدنی :
منهول Manhole
‏ (به معنی: آدم رو یک نوع از اتصالات است که برای متصل کردن چند شبکه و خط راه رو به هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلا در سیستم فاضلاب برای آنکه چندین خط لوله فاضلاب را به یکدیگر متصل کنند و به یک مسیر هدایت نمایند از منهول استفاده می‌شود و یا در سیستم‌های مخابراتی برای دسترسی به مسیرهای کابل‌ها در زیر زمین استفاده می‌شود. البته همگی در سطح شهر به انواع آنها برخوردیم، دریچه‌هایی که در سطح زمین موجود است و برای کاربری‌های مختلفی استفاده می‌شود (آب و فاضلاب، تلفن، برق و...) و منهول در واقع برای دسترسی آسان انسان به داخل کانال است و در آنها را با درپوش میپوشانند. منهول‌ها را از جنس بتن، آجر , پلی اتیلن و پلاستیک می‌سازند که بنا به کاربری متفاوت خواهد بود و همچنین درپوشهای آنها نیز از جنس پلی اتیلن , فولاد , چدن و... است.
انواع منهول
تقسیم‌بندی منهول‌ها را باید با توجه به محل کاربردآن به دو دسته خلاصه نمود. منهول‌های با قطر کم مورداستفاده در خطوط فرعی شبکه به دلائل زیر
1.    قطر لوله‌ها کم است
2.    دبی جریان کم است
3.    تعداد لوله‌های وارده ممکن است زیاد باشد.
منهول‌های با قطرهای بالا مورد استفاده در خطوط اصلی شبکه به دلائل زیر:
1.    در خطوط اصلی و خطوط انتقال
2.    قطر لوله‌ها زیاد است
3.    دبی جریان بالا است
4.    -تعداد لوله‌های وارده محدود یا یکی است.
با توجه به نوع کاربرد می‌توان این منهول را از نظر مواد اولیه ساخت به شکل زیر خلاصه نمود:
1.    منهول‌های بتنی پیش ساخته(منهول سنتی(
2.    منهول‌های بتنی ساخت درجا(منهول سنتی(
3.    منهول آجری به همراه ملات
4.    منهول‌های GRP
5.    منهول‌های پلی اتیلنی

ساخت تمامی دریچه های گروه تولیدی شیرآلات صنعتی
دریچه منهول : 40 سانتی متر ، 50 سانتی متر ، 60 سانتی متر ، 70 سانتی متر ، 80 سانتی متر در انواع ساده و لولا دار نمونه فردآب مطابق با کیفیت عالی صورت می گیرد.
دریچه ی مستطیلی : 20*30 - 30*40 - 40*50
دریچه های فوق در دو نوع ساده و ترافیکی تولید میگردد.
دریچه های ساده بابت پیاده رو با مقاومت 3 تن میباشد.
دریچه دو لته آب و فاضلاب
دریچه های ترافیکی با مقاومت 20 تن و 40 تن میباشد.
دریچه‌ چدنی در سایزهای زیرموجود می‌باشد:
30*20
40*30
50*40
60*50
دریچه منهول در سایزهای زیر موجود می‌باشد:
30،40،50،60،70،80

دریچه منهول چدن بتن پلیمر

    طراحی و تولید مطابق استاندارد
    استفاده از دو لایه میلگرد آجدار در بتن جهت مسطح نمودن بتن و مقاومت در برابر ضربه های دینامیکی
     استفاده از الیاف پلیمری در بتن جهت افزایش استحکام و پر نمودن خلل و فرج سطح روی بتن و چسبندگی بیشتر اجزاء بتن.
     قابل ارائه با هر طرح و آرم متناسب با سلیقه و نظر مشتری .
     استفاده از سیمان ضد سولفات
    استفاده از دو لایه قیراندود در پشت دریچه جهت جلوگیری از تاثیر گاز H2S بر روی بتن
     قیمت مناسب نسبت به انواع دریچه های چدن خاکستری و چدن داکتیل
    بخاردهی بتن این دریچه ها برطبق اصول استاندارد
    دریچه ی چدن بتن : 60 سانتی متر

دریچه کامپوزیتی:
دریچه های منهول و قاب های کامپوزیتی دربرابر تمام اشکال خوردگی بسیار مقاوم می باشندبه همین دلیل، آنها حتی برای استفاده در محیط های بسیار خورنده مانند منهول های بخار مورداستفاده قرار میگیرند. علاوه بر این، ازآنجا که واکنش های شیمیایی در دماهای بالاتر افزایش می یابند، بخارات گرم خوردگی الکتروشیمیایی فلزات را تسریع می کنند به همین دلیل، استفاده از قاب ها و دریچه های منهول کامپوزیتی مقاوم به خوردگی بسیار حائز اهمیت است. همچنین دریچه های کامپوزیتی درب منهول یک صفحه قابل جابجایی متشکل از دربی بر روی دهانه باز منهول،برای جلوگیری از سقوط افراد به درون آن می باشد. دریچه های منهول معمولا از چدن، بتن و یا ترکیبی از این دو ساخته می شوند. آن ها همچنین ممکن است از در مقابل خوردگی ایجاد شده توسط نمک مورداستفاده درجاده ها نیز بسیار مقاوم می باشند.
پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه یا دیگر مواد کامپوزیتی (مخصوصا در مکان هایی که سرقت دریچه موجب نگرانی می باشد) ساخته شوند. به دلایلی نظیر وزن بالای درب های منهول چدن وچدن بتن ودرمقابل وزن کمتردریچه منهول های کامپوزیتی،مقاومت بیشتر در برابر لغزش این گونه دریچه های منهول که  ایمنی جاده ها را حتی در وضعیت بد آب و هوا تضمین می کندو درنهایت خواص عایق الکتریکی دریچه های منهول کامپوزیتی موجب استفاده ی روزافزون از این نوع دریچه ها در سطح جهان گردیده است.این حفره ها می توانند به منظور آب بندی یا مجرای عبور نور به درون منهول نیز به دریچه منهول : 40 سانتی متر ، 50 سانتی متر ، 60 سانتی متر ، 70 سانتی متر ، 80 سانتی متر در انواع ساده و لولا دار کارروند.
دریچه ی مستطیلی : 20*30 - 30*40 - 40*50
دریچه های فوق در دو نوع ساده و ترافیکی تولید میگردد.
دریچه های ساده بابت پیاده رو با مقاومت 3 تن میباشد.
دریچه های ترافیکی با مقاومت 20 تن و 40 تن میباشد.

گریل(دریچه آبرو):
بمنظور استفاده در رامپ پارکینگها،کف آبراه موتور خانه ها،بام ها،پوشش آبراه در ورودی شستشوی پارکینگ ها،تعمیر گاه ها،کارواشها،حیاط ها،پمپ بنزین ها؛پالایشگاه ها،اماکن ورزشی و تفریحی،اماکن اداری و تجاری،آشپزخانه های صنعتی،بیمارستانها،کارخانه ها،و دامداری ها و.... به کار می روند.
گریل چدنی کف در چهار مدل مختلف به شرح زیر ساخته و ارائه گردیده است :
1. گریل چدنی کف دکوراتیو
2. گریل چدنی کف نرده ای
3. گریل چدنی کف مورب دوبل
4. گریل چدنی کف مورب معکوس
      ابعاد و اندازه های دقیق هر یک از مدلهای گریل چدنی به ترتیب عرض ،طول و ضخامت در مشخصات فنی ذکر گردیده است.


به طور کلی می توان گفت : شیرالات صنعتی نمونه فرداب تولید کننده ، تامین کننده و عرضه کننده انواع شیرالات ، اتصالات ، زانو و زانویی ها ، پیچ و مهره ها ، سه راهی ها ، واشر های مخصوص آب بندی و تعداد بسیار زیادی محصولات صنعتی دیگر در زمینه تاسیسات می باشد.
جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به محصولات موجود در وبسایت این شرکت ، لینک سردسته ها و تعدادی از محصولات این مجموعه را برای شما در ذیل این متن قرارداده ایم:

اتصالاتلرزه گیرانواع فلنجاتصالات چدنی فردآبشیرالات پروانه ایشیرالات کشوییشیرالات یکطرفهشیرالات صنعتیانواع نواردریچه های چدنیو محصولاتی از قبیلدریچه چدنی ( منهول ، کامپوزیتی ، گریل یا آبرو )زانوی گالوانیزهفلنج جوشی (Orifice Flange ، اریفیس فلنج
)سوپاپ چدنی فلنجدارفلنج گلودار ، فلنج گردندار pn 16تامین کننده اتصالات پروپیلنشیر پروانه ای ویفریزانو دنده ای فشار قویشیر فلکه زبانه لاستیکیشیر توپی یکطرفهصافی چدنی فلنجدار (صافی مکش)شیر خودکار سوپاپیشیر خودکار دیسکیچهار راه چدنی فلنجدارشیرالات دو محفظه تک محفظهزانویی جوشی رده 40اتصالات چدنی فلنجدار Cast Iron Flanged Fittingسوپاپ دنده ایباترفلای ولوشیر فلکه چدنی داکتیل